Потужність – 16 кВт
Опалювальна площа від 120 до 160м²
НОВИНКА! Триходовий шахтний котел
Котел призначений для обігріву приміщень площею від 120 до 160 м². Котел використовує основні види палива – дрова, тирса, тріска, вугілля, брикети. Час роботи котла на одному завантаженні від 8 до 16 годин при повному завантаженні.
| КСТШХ-16 | |
| Опалювальна площа | 160 м² |
| Обсяг завантаження топки, дм³ | 80 |
| ККД при роботі в опалювальному режимі, не менше | 85-90 % |
| Час роботи на одній повному завантаженні | 8-16 годин |
| Види палива | Дрова, тирса, тріска, вугілля, брикети |
| Эффективная температура теплоносителя | мін: 55 °C; макс: 85 C° |
| Товщина металу теплообмінника | 4 мм |
| Ефективний робочий тиск | 0,1 МПа (1 атм) |
| Зовнішній перетин димоходу | 150 мм |
| Колосники | Чавунні |
| Мінімальна висота димаря, до верхнього зрізу труби | 6 м |
| Діаметр вхідного і вихідного патрубків | Зовнішній– Ø60мм; (умовний просвіт – Ø 50мм) |
| Габаритні розміри, мм | |
| Висота | 960 |
| Ширина | 560 |
| Довжина з димоходом | 950 |
| Маса | 156 кг |









