Мощность – 20 кВт
Отапливаемая площадь от 160 до 200 м²
НОВИНКА ! Трехходовой шахтный котёл
Котел предназначен для обогрева помещений площадью от 160 до 200 м². Котел использует основные виды топлива – дрова, опилки, щепа, уголь, брикеты. Время работы котла на одной загрузке от 8 до 16 часов при полной загрузке.
| КСТШХ-20 | |
| Опалювальна площа | 200 м² |
| Обсяг завантаження топки, дм³ | 100 |
| ККД при роботі в опалювальному режимі, не менше | 85-90 % |
| Час роботи на одній повному завантаженні | 8-16 годин |
| Види палива | Дрова, тирса, тріска, вугілля, брикети |
| Эффективная температура теплоносителя | мін: 55 °C; макс: 85 C° |
| Товщина металу теплообмінника | 4 мм |
| Ефективний робочий тиск | 0,1 МПа (1 атм) |
| Зовнішній перетин димоходу | 150 мм |
| Колосники | Чавунні |
| Мінімальна висота димаря, до верхнього зрізу труби | 6 м |
| Діаметр вхідного і вихідного патрубків | Зовнішній– Ø60мм; (умовний просвіт – Ø 50мм) |
| Габаритні розміри, мм | |
| Висота | 950 |
| Ширина | 560 |
| Довжина з димоходом | 950 |
| Маса | 170 кг |











