Історія і сучасність

Історія ТМ «Темп» починається в 1995 році.

За ці роки ми зуміли створити і налагодити виробництво зварювального обладнання, призначеного як для оснащення промислових підприємств, так і для використання в домашніх господарствах, СТО та ремонтних майстерень. Наше підприємство відмінно зарекомендувало себе як надійного партнера і постачальника зварювального обладнання. Ми пройшли шлях від невеликої фірми до сучасного підприємства, оснащеного високотехнологічним обладнанням, з безліччю цехів, де сьогодні працює великий колектив.

Підприємство «ТЕМП» займає міцні ринкові позиції, інвестує кошти в розвиток перспективних проектів і розширення торгової мережі, постійно веде роботи над вдосконаленням своєї продукції. Фахівці нашого підприємства забезпечують високий технологічний рівень не тільки в розробках нових апаратів, а й модернізації існуючого модельного ряду зварювальних апаратів.

Метою нашої роботи ми ставимо забезпечення високої якості продукції, що випускається для повного задоволення вимог потенційних споживачів продукції. А серед них – як професійні зварювальники, так і аматори, яких в нашій країні безліч. Висока якість продукції забезпечується використанням надійної елементної бази, серйозним ставленням до процесу зборки і відповідальним контролем всіх етапів виготовлення нашої продукції. На сьогодні ми встановили гарантійний термін експлуатації один рік і плануємо його збільшення.

Вироби нашого підприємства – це сувора відповідність параметрів виробів заявленим характеристикам, надійність і безпека в експлуатації. Віддаючи перевагу нашій продукції, покупець може бути впевнений у своєчасному і швидкому здійсненні гарантійного обслуговування, надійному, недорогому післягарантійному супроводі виробів, які відпрацювали гарантійний термін експлуатації.

Наше підприємство відкрите для взаємовигідного співробітництва із зацікавленими комерційними структурами в області реалізації. Ми відстежуємо тенденції ринку зварювального устаткування і намагаємося підтримувати оптимальне співвідношення ціна-якість для того, щоб наша продукція була доступною якомога ширшому колу потенційних покупців. Слід зазначити, що підприємство пропонує гнучку систему знижок для оптових і постійних покупців.

Для діючих і потенційних партнерів-регіональних представників торгової марки «ТЕМП» передбачена особлива цінова політика, що створює умови для довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Своїм головним досягненням підприємство вважає – створення репутації надійного постачальника якісного обладнання, повагу споживачів і повну задоволеність своїх клієнтів в обслуговуванні.

Наше підприємство нагороджене престижними нагородами: “Золотий меркурій” і “Вища проба”.

Продукція фірми сертифікована Держстандартом України.

Сертифікати

Нагороди підприємства ТЕМП​

Відгуки наших клієнтів