Універсальний комплект автоматики для твердопаливних казанів.
Комплект складається з польського контролера KG Elektronik CS-20 та вентилятора M+M WPA120, з потужністю двигуна 83 Вт.
Контролер керує роботою вентилятора для набору та утримання необхідної температури води в котлі. Також керує циркуляційним насосом.
Вентилятор здійснює продування палива, збагачує киснем процес горіння.
Це одна з небагатьох моделей автоматики, де є можливість вибору автоматичних налаштувань. Це особливо важливо для користувачів, які ще не готові самостійно вручну налаштовувати всі необхідні параметри роботи. Виберіть той авторежим, який вам підходить:
- Функція F1 дерево та вугілля (плавна потужність обдування)
- Функція F2 дерево (потужність обдування 20% + продування)
- Функція F3 вугілля (потужність обдування 50% + продування)
- Функція F4 вугільна дрібниця (потужність обдування 100% + продування)
- Функція F5 особисті налаштування
| Живлення | 230 В / 50 Гц +/- 10% |
| Температура навколишнього середовища | -10 – 50° С |
| Максимальне навантаження на вентилятор | 100 Вт |
| Максимальне навантаження на насос | 100 Вт |
| Діапазон вимірювання температури | 0-99 °C |
| Регульований діапазон температур | 35-80 °C |
| Витривалість датчиків температури | -10 – 120 °C |
| Довжина кабелю | насоса – 1,2 м; мережа – 1,5 м; вент. – 1,5 м. |
| Довжина кабелю датчика | 1.2 м |
| Час розпалювання | 0-99 хв. |
| Аварійний термостат | 90 °C |













