Баки теплоакумулюючі від українського виробника
Знижена витрата палива (дрова, брикети, пелети та ін.) – економія до 40-50%;
Накопичення та збереження теплової енергії – ефект термоса (можливість накопичення теплової енергії вночі з невеликою швидкістю і використання накопиченої енергії вдень – для електрокотлів);
Відбір надлишкового тепла при перегріві котла;
Більш комфортне і зручне регулювання температури в приміщенні в діапазоні від 35 до 65 °C дає можливість експлуатувати твердопаливний котел з ранньої осені, коли необхідний періодичний обігрів приміщення.
Можливість підключення до системи опалення через теплоакумулятори, кілька теплогенераторів – твердопаливні котли, газові котли, електрокотли, сонячні колектори, теплові насоси та ін.
| Характеристики | |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Товщина металу | 3 мм |
| Матеріал утеплювача | Пінополіуретан |
| Товщина утеплювача | 50 мм |
| Патрубок впускний/випускний | 1 1/4″ |
| Патрубок під термометр | 3/4″ |
| Патрубок зливний | 1/2″ |
| Максимальний тиск | 4 Бар |
| Максимальна температура теплоносія | 95 °C |
| Гарантія | 30 міс. з дати продажу |
| Габаритні розміри (з утеплювачем) | |
| Висота | 1500 |
| Глибина | 810 |
| Ширина | 810 |











